T-Mobile walentynkowe wyznania

T-Mobile zamieści wasze wyznania walentynkowe na ekranach w wybranym mieście

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile przygotował ciekawą propozycję dla osób, które chcą, by ich walentynkowe wyznania zaistniały w przestrzeni publicznej. W prosty sposób można zamieścić miłe słowa dla swojej drugiej połówki na cyfrowym ekranie w jednym z polskich miast. Potem wystarczy wyjść z dziewczyną lub chłopakiem na spacer i… obserwować reakcję.

T-Mobile pomoże opublikować walentynkowe wyznania

Miłe słowa można przekazać bliskiej osobie na różne sposoby, np. w rozmowie lub za pomocą prezentu, który zawiera dany komunikat. Inna opcja to sprawienie, by miłosne wyznanie pojawiło się w przestrzeni publicznej, w miejscu, w którym akurat przypadkiem znajdziemy się z drugą osobą. Zrealizowanie takiego przedsięwzięcia umożliwia T-Mobile.

Magentowy operator ogłosił akcję Teraz miłość ma znaczenie. Jej zasady są proste. Wchodzimy na specjalnie przygotowaną stronę internetową. Wybieramy tło dla naszych życzeń oraz ich treść. Zaznaczamy, od kogo i dla kogo ma być projektowana walentynka. T-Mobile podpowiada, by użyć np. imion lub inicjałów. Kolejny krok polega na wybraniu, w jakiej lokalizacji pojawi się nasze wyznanie. Do wyboru mamy następujące adresy:

  • Kraków (al. Mickiewicza 24/28, przed UR)
  • Poznań (al. Niepodległości 41, k. centrum)
  • Warszawa (al. Jana Pawła II 20, przy ul. Twardej)
  • Wrocław (ul. Stawowa, róg Bogusławskiego, k. Borowskiej)

W wymienionych lokalizacjach znajdują się cyfrowe ekrany AMS Digital, na których będą wyświetlane walentynki. Zgłoszenia można przesyłać do 14 lutego. Przesłane komunikaty będzie można zobaczyć w weekend w godzinach 11:00-20:00, a w poniedziałek 14 lutego od 8:00 do 21:00.

Czytaj także: Bezpłatny dostęp do Supernet Video — bonus od T-Mobile na Happy Fridays

Namyślić się na udział w akcji można nawet w ostatniej chwili. Zakochani mogą zgłaszać wyznania miłosne, które od 12 lutego będą pojawiać się na nośnikach Digital Cityscreen. Po tym terminie publikacja życzeń na nośnikach OOH zajmie zaledwie 5-20 minut od ich stworzenia — wyjaśnia magentowy operator.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy