Aktualizacja Instagrama! Między zdjęciami pojawią się reklamy

Aplikacje

instagram-logo

Instagram nie bez powodu znajduje się w Top 10 aplikacji Sklepu Play. Jego społeczność osiąga wielomilionowe liczby, a tempo rozwoju można przyrównać do ciągu geometrycznego. Miliony wspomnień, chwil i posiłków uwiecznione na zdjęciach cieszą się olbrzymią popularnością. Nic więc dziwnego, że twórcy wprowadzają do aplikacji nowe rzeczy. Jedną z nich są np. reklamy.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Od dzisiaj twórcy Instagrama postanowili nieco uatrakcyjnić swoim użytkownikom korzystanie z serwisu dodając do niego reklamy. Ich długość będzie trwać do 30 sekund (to aż dwukrotnie więcej niż mogą dodawać użytkownicy). Reklamy pojawią się w ponad 30 krajach i nie ominą Polski. Jak na razie pojawiają się tylko w niektórych państwach jak np. Włochy, Indie, Hiszpania czy Meksyk, lecz już ostatniego września dotrą wszędzie.

 

Cóż, coś kosztem czegoś. W ostatniej aktualizacji użytkownicy dostali możliwość zamieszczania zdjęć zarówno w formacie portretowym jak i horyzontalnym. Teraz dostali reklamy. Pozostaje mieć nadzieje, że nie wpłynie to drażniąco na wygodę użytkowania, a same treści nie będą nachalnie rzucać się w oczy.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x