nexus 5x bok

Ostatnio do Intrnetu trafiło dużo informacji dotyczących Nexusa przygotowywanego przez LG. Zobaczyliśmy jego parę zdjęć, poznaliśmy parametry techniczne, a nawet dowiedzieliśmy się, kiedy możemy przypuszczać przedsprzedaż. Tym razem mamy szansę zobaczyć, jak Nexus 5X wygląda w czarnej odsłonie, a także zweryfikować informacje na temat parametrów. Jest inaczej niż sądziliśmy!

 

LG Nexus 5X w kolorze czarnym niczym się nie różni od tego w kolorze białym. Problem powstaje przy przejrzeniu nowej specyfikacji technicznej, która jest nieco szokującą, jeśli mówimy o smartfonie na koniec roku 2015. 5,2 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p pozostał bez zmian, podobnie jak 64-bitowy procesor Snapdragon 808. Zaskakująca jest natomiast kwestia pamięci RAM, która wynosi w tym modelu 2 GB, gdzie wcześniejsze doniesienia mówiły o 3 GB. Pamięć dla użytkownika to w zależności od wersji 32 bądź 64 GB.

 

slide-nexus-5-2015

 

Aparat główny posiada matrycę wielkości dokładnie 12,3 megapikseli, zaś frontowa kamerka wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 megapikseli. Urządzenie będzie pracować na najnowszej wersji Androida 6.0 Marshmallow, a za podtrzymanie go przy życiu będzie odpowiedzialna bateria o pojemności 2700 mAh.

 

Koniec miesiąca coraz bliżej. Może zdążymy jeszcze co nieco usłyszeć o modelu od Huawei?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.