Nexus 5X w czarnej wersji przyniósł złe wieści – nie takiej specyfikacji oczekiwaliśmy!

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
nexus 5x bok

Ostatnio do Intrnetu trafiło dużo informacji dotyczących Nexusa przygotowywanego przez LG. Zobaczyliśmy jego parę zdjęć, poznaliśmy parametry techniczne, a nawet dowiedzieliśmy się, kiedy możemy przypuszczać przedsprzedaż. Tym razem mamy szansę zobaczyć, jak Nexus 5X wygląda w czarnej odsłonie, a także zweryfikować informacje na temat parametrów. Jest inaczej niż sądziliśmy!

LG Nexus 5X w kolorze czarnym niczym się nie różni od tego w kolorze białym. Problem powstaje przy przejrzeniu nowej specyfikacji technicznej, która jest nieco szokującą, jeśli mówimy o smartfonie na koniec roku 2015. 5,2 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p pozostał bez zmian, podobnie jak 64-bitowy procesor Snapdragon 808. Zaskakująca jest natomiast kwestia pamięci RAM, która wynosi w tym modelu 2 GB, gdzie wcześniejsze doniesienia mówiły o 3 GB. Pamięć dla użytkownika to w zależności od wersji 32 bądź 64 GB.

slide-nexus-5-2015

Aparat główny posiada matrycę wielkości dokładnie 12,3 megapikseli, zaś frontowa kamerka wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 megapikseli. Urządzenie będzie pracować na najnowszej wersji Androida 6.0 Marshmallow, a za podtrzymanie go przy życiu będzie odpowiedzialna bateria o pojemności 2700 mAh.

Koniec miesiąca coraz bliżej. Może zdążymy jeszcze co nieco usłyszeć o modelu od Huawei?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy