Ostatnie godziny PlayStation Mobile na Androidzie!

Newsy

psm

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jakiś czas temu firma Sony poinformowała o planowanym na tegoroczną jesień całkowitym wyłączeniu usługi PlayStation Mobile na Androidzie i konsoli PSVita. Choć usługa nie była oficjalnie dostępna dla polskich użytkowników PSN, to nic nie stało na przeszkodzie, by założyć konto na inny region i skorzystać z aplikacji. Usługa oferowała dostęp do wybranych mini gier, które pierwotnie pojawiły się na pierwszym PlayStation przeszło 20 lat temu.

 

Cała zawartość, jaką kupiliście (lub pobraliście bezpłatnie) w usłudze będzie działać po jej wyłączeniu pod warunkiem, że jeszcze dziś (10.9.2015) upewnicie się że Wasza zawartość jest pobrana i aktywowana na wybranych urządzeniach. W celu aktywacji wystarczy wejść do aplikacji PSM na wybranym sprzęcie i zalogować się danymi konta PSN. Jednocześnie można aktywować do 3 urządzeń. Warto nadmienić, że od dziś aplikacja “PlayStation Mobile for Android” nie będzie już dostępna do pobrania.

 

Graliście w gry z tej usługi?

 

 Źródło:xperiablog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x