Supernet Video T-Mobile

Bezpłatny dostęp do Supernet Video — bonus od T-Mobile na Happy Fridays

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile ogłosił dziś bonus dla swoich klientów — bezpłatny dostęp do usługi Supernet Video DVD. Wszystko w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays. Podpowiadamy, jak skorzystać z propozycji magentowego operatora.

Supernet Video DVD za darmo od T-Mobile

Supernet Video DVD pozwala korzystać z popularnych aplikacji społecznościowych, muzycznych i serwisów streamingowych bez zużywania internetu ze swojego pakietu danych. Usługa obejmuje m.in. takie aplikacje i platformy, jak YouTube, Netflix, Prime Video, Polsat Box Go, Player, Vod.pl, Filmy Google Play, Chili, TikTok, Twitch i HBO GO. Użytkownicy zyskują więc możliwość oglądania filmów, seriali, programów dokumentalnych i transmisji sportowych bez zużywania pakietu GB.

Od jutra (11.02.2022) do wtorku (15.02.2022) można aktywować Supernet Video DVD na 5 dni za darmo. Żeby to zrobić, wystarczy zalogować się do aplikacji Mój T-Mobile i wybrać odpowiednią opcję. Operator aktywuje nam usługę w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia. Z propozycji mogą skorzystać osoby z abonamentem (T), jak również ci, którzy mają ofertę typu MIX (Frii Mix) lub na kartę (GO!, Frii).

Czytaj także: Co to Philips Hue i jak działa? Konfiguracja i niezbędne aplikacje

Propozycja magentowego operatora może być interesująca choćby z punktu widzenia osób, które śledzą trwające Igrzyska Olimpijskie w Pekinie na swoich smartfonach. Supernet Video DVD umożliwi im zaoszczędzenie GB, których transmisje na żywo zużywają całkiem sporo.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy