Walentynkowy dodatek do The Sims 4 – oto „Ślubne historie”

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

W związku ze zbliżającym się dniem zakochanych EA zdecydowało się zaktualizować The Sims 4 o nowy dodatek. DLC skupi się na tematyce ślubu oraz wesela!

The Sims 4: Ślubne historie — nowy dodatek

The Sims 4: Ślubne historie

Seria gier The Sims zawsze słynęła z licznych DLC, które aktualizowały rozgrywkę pod względem kreatywności. Dziś Electronic Arts opublikowało zwiastun przedstawiający najnowszy dodatek. Ślubne historie trafią do sprzedaży już 17 lutego o godzinie 19:00 czasu polskiego. W oficjalnej notce opisującej dodatek czytamy:

Wybierz Simów z orszaku ślubnego i przygotuj się na masę planowania i zabawy. Przed tym wielkim dniem trzeba zadbać o mnóstwo rzeczy. Odwiedzaj lokale, próbuj tortów i wybierz najpiękniejsze kwiaty! Przed Tobą również takie wydarzenia, jak kolacja zaręczynowa, kolacja próbna oraz wieczorne wypady. Ślubne historie to coś więcej niż jedno przyjęcie. Zaprojektuj ze szczegółami historię miłosną, odpowiadającą gustom Twoich Simów.

Dodatek będzie dostępny oczywiście na wszystkich platformach. Mowa tu o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One. Według zapowiedzi DLC ma dać nam pełną swobodę w tworzeniu pełnej historii ślubnej. Gracze będą mogli dostosować każdy najmniejszy element ślubu.

Zobacz też: Oscary 2022 znamy wszystkich nominowanych — wśród nich polski film!

Dodatek zabierze nas do nowej lokacji – „Tartosa to raj stworzony dla miłości„. Rozgrywka w DLC opierać będzie się na przejściu krok po kroku przez każdy element ślubu. Na początku będziemy musieli zabrać się za zaręczyny, potem przygotowanie uroczystości, a na koniec szczegółowe zaplanowanie hucznej imprezy. Szczegółowy zwiastun dodatku będzie transmitowany 11 lutego o godzinie 19:00 czasu polskiego na platformach YouTube oraz Twitch.

Źródło: Electronic Arts

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy