Google wydaje pierwszą z zapowiedzianych aktualizacji dla Nexusów

Newsy

nexus-logo

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Od dziś dostępna jest aktualizacja dla całej linii Nexusów, począwszy od LG Nexus 4, LG Nexus 5, Motorola Nexus 6, Asus Nexus 7 kończąc na HTC Nexus 9.

 

Wszystkie te urządzenia dostaną nową kompilacje oprogramowania, natomiast sama wersja Androida nadal będzie w wersji 5.1.1. Nowa kompilacja ma numer LMY48M.

 

Wydaje się, że jest to pierwsza z ogłaszanych aktualizacji bezpieczeństwa przez firmę z Mountain View. Google zapowiadało comiesięczne aktualizacje po wykryciu błędu Stagefright. Nowa aktualizacja powinna przynieść też naprawę pomniejszych błędów. Poza tym Google nie postanowiło wprowadzić żadnych nowych funkcji.

 

Całość ma ważyć 30 MB dla Nexusa 6, natomiast dla reszty 20 MB. Jest to więc stosunkowo mała aktualizacja, więc po otrzymaniu powiadomienia ściągnięcie jej powinno zająć wam chwile.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x