nexus-logo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Od dziś dostępna jest aktualizacja dla całej linii Nexusów, począwszy od LG Nexus 4, LG Nexus 5, Motorola Nexus 6, Asus Nexus 7 kończąc na HTC Nexus 9.

 

Wszystkie te urządzenia dostaną nową kompilacje oprogramowania, natomiast sama wersja Androida nadal będzie w wersji 5.1.1. Nowa kompilacja ma numer LMY48M.

 

Wydaje się, że jest to pierwsza z ogłaszanych aktualizacji bezpieczeństwa przez firmę z Mountain View. Google zapowiadało comiesięczne aktualizacje po wykryciu błędu Stagefright. Nowa aktualizacja powinna przynieść też naprawę pomniejszych błędów. Poza tym Google nie postanowiło wprowadzić żadnych nowych funkcji.

 

Całość ma ważyć 30 MB dla Nexusa 6, natomiast dla reszty 20 MB. Jest to więc stosunkowo mała aktualizacja, więc po otrzymaniu powiadomienia ściągnięcie jej powinno zająć wam chwile.

 

Źródło: gsmarena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.