The Wolf Among Us 2 potwierdzone — prezentacja gry już jutro!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Pod koniec grudnia informowaliśmy was o ówczesnym stanie produkcji gry The Wolf Among Us 2. Dziś w internecie pojawiła się niezwykle pozytywna wiadomość dla wszystkich fanów gier Telltale Games — Bigby powraca!

The Wolf Among Us 2 ogłosi się już jutro

The Wolf Among Us 2

Niezwykle wyczekiwana kontynuacja hitowej gry z 2013 roku już jutro zaprezentuje się światu. Twórca gali The Games Award — Geoff Keighley na swoim Twitterze ogłosił, że już 9 lutego odbędzie się transmisja, podczas której będziemy mogli dowiedzieć się nowych informacji na temat The Wolf Among Us 2. Stream dostępny będzie na platformach YouTube oraz Twitch, a rozpocznie się on o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Twórcy gry zapowiadali ją już w 2019 roku, więc przez ponad dwa lata fani pierwszej odsłony serii stali się naprawdę wygłodniali nowych informacji. Wpływ na tak długą drogę The Wolf Among Us 2 miały, chociażby zawirowania jej producenta — Telltale Games. Teraz jednak wszystko wydaje się zmierzać ku końcowi. Już jutro poznamy więcej szczegółów dotyczących tytułu. Na ten moment wiemy, że w dwie najważniejsze role — Bigby’ego oraz Śnieżki wcielą się po raz kolejny Adam Harrington i Erin Yvette.

Zobacz też: Buty do uciekania przed Creeperami — oto współpraca Minecraft x Puma

Dotychczasowe przecieki odnośnie fabuły informowały nas o tym, że akcja gry ma toczyć się sześć miesięcy po wydarzeniach znanym nam z pierwszej części The Wolf Among Us. Wówczas Królewna Śnieżka obejmuje stanowisko zastępcy burmistrza w Fabletown, a Bigby stara się stać wzorowym stróżem prawa. Dodatkowo w historii dużą rolę ma odegrać samo miasto — Nowy Jork. Wyzwaniem w drugiej części gry ma być ukrywanie się przed światem prawdziwych ludzi i walka z licznymi „kretami”.

Jednak czy powyższe informacje są prawdziwe, dowiemy się już podczas jutrzejszej transmisji. Jeśli druga część gry utrzyma poziom pierwszej, czeka nas naprawdę wspaniała premiera. The Wolf Among Us w serwisie metacritic został oceniony na 80 punktów w skali 1-100.

Źródło: IGN/wccftech

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy