Buty do uciekania przed Creeperami — oto współpraca Minecraft x Puma

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

W internecie gruchnęła wiadomość o rozpoczęciu ciekawej kolaboracji. Firma odzieżowa Puma wypuściła na rynek produkty stworzone we współpracy z jedną z najpopularniejszych gier na świecie — Minecraftem.

Coś dla fanów — Minecraft x Puma

Minecraft x Puma

Już teraz na oficjalnej stronie marki Puma fani „kwadratowej” gry mogą pozbyć się całej swojej wypłaty. Dziś ruszyła bowiem sprzedaż merchu stworzonego na cześć Minecrafta. W sklepie możemy znaleźć odzież zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Współpraca obejmuje koszulki, bluzy, spodnie oraz buty. To właśnie ten ostatni produkt wydaje się najbardziej pożądany. Co ciekawe w amerykańskiej wersji sklepu Puma możemy już zakupić wszystkie produkty poza butami, w polskiej natomiast wciąż musimy poczekać na rozpoczęcie sprzedaży.

Wspomniane buty występują w trzech różnych modelach. Mowa tu o sneakersach City Rider, RS-Z oraz Suede. Buty dostępne są w wielu kolorystykach i rozmiarach. Na stronie znajdziemy obuwie zarówno dla niemowląt, dzieci jak i dorosłych. Najbardziej oblegane buty, czyli City Rider wkrótce trafią do sprzedaży, a ich cena to 449 złotych. W opisie produktu możemy przeczytać jego historię.

Gdy PUMA spotyka się z Minecraftem, możliwości są nieskończone. Inspirowana kultową grafiką i kolorami minecraftowa wersja klasycznych butów PUMA City Rider gra kartą nieograniczonej kreatywności, która jest cechą charakterystyczną obu tych marek. Przyciągający uwagę graficzny nadruk i robiące wrażenie detale gwarantują, że jeśli chodzi o styl, przejdziesz na wyższy poziom.

Poza butami dostępna jest także odzież. Najtańsza koszulka w rozmiarze dla dorosłych kosztuje 159 złotych. Zakup najdroższej bluzy z kolekcji to natomiast koszt 359 złotych. Na pewno ubrania te nie należą do najtańszych, ale są one dedykowane do grona najbardziej zapalonych graczy Minecrafta.

Zobacz też: Intel wykłada duże pieniądze na rozwój nowoczesnych technologii – także tych, które mu zagrażają

Co ciekawe marka Puma trafi także do gry. Specjalny skinpack urozmaici rozgrywkę o ubrania popularnej firmy odzieżowej. O tym zostaliśmy poinformowani za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Minecrafta.

Minecraft x Puma

Źródło: Puma

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy