Vin Diesel potwierdza – wkrótce ruszą zdjęcia do filmu Szybcy i wściekli 10

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Filmowy Dominic Toretto, czyli Vin Diesel podzielił się ze swoimi fanami ważną informacją. Na swoim Instagramowym profilu aktor opublikował post, w którym mówi o wkrótce rozpoczynających się zdjęciach do filmu Szybcy i wściekli 10.

Saga zmierza do końca — Szyby i wściekli 10

Szybcy i wściekli 10 rozpoczną się już wkrótce

Najważniejszą informacją dnia dla wszystkich fanów „szybkiej” serii powinna być ta przekazana przez 54-letniego aktora. Vin Diesel powiedział, że „jesteśmy już minuty od rozpoczęcia zdjęć do filmu Szybcy i wściekli 10. Weteran serii dodał również, że obsada dziesiątej części serii przyniesie nam kilka nowości w obsadzie, które mają być „ekscytujące”.

Zobacz też: Wikingowie: Walhalla — nowy zwiastun produkcji Netflixa

Na ten moment wiemy, że za wyreżyserowanie filmu zabierze się Justin Lin. Dla Tajwańczyka będzie to szóste podejście do serii, a drugie z rzędu. Według zapowiedzi Szybcy i wściekli 10 mają być ostatnią częścią cyklu, ale film zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich, czyli ta, do której zdjęcia ruszą niebawem, swoją premierę odbędzie 19 maja 2023 roku. W lutym 2024 roku natomiast czeka nas debiut ostatniego filmu z głównej serii. Producenci zostawili sobie możliwość na tworzenie jedynie spin-offów takich jak na przykład Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw z 2019 roku.

Wracając do słów Vin Diesela należy zwrócić uwagę na fragment odnoszący się do obsady. Poza liderem „rodziny” w najnowszej części serii zobaczymy także stare gwiazdy takie jak Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Chris „Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel oraz Sung Kang. Dodatkowo producenci filmu mają w obwodzie pozostałe osobistości, które niedawno dołączyły do uniwersum. Mowa tu, chociażby o Charlize Theron czy Johnie Cena. Vin Diesel wspomniał jednak także o nowych twarzach, które mają pojawić się w nowym filmie. Zgodnie z doniesieniami aktor miał na myśli osobę, która swoimi gabarytami zastąpi Dwayne’a Johnsona, który pozostaje w sporze z Dieselem. Nowym głównym „mięśniakiem” zostanie więc Jason Momoa.

Na chwilę obecną to wszystkie informacje, jakie zostały ujawnione. Kolejna garść nowinek pojawi się na pewno wraz z kolejnymi dniami na planie filmu Szybcy i wściekli 10.

Źródło: Instagram

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy