adblock_browser_android

Reklama w Sieci rozwinęła się do tego stopnia, że niektóre strony aż ciężko się ogląda. Pełno wyskakujących okienek, uciekających krzyżyków i zasłaniających tekst banerów. Wielu użytkowników radzi sobie z tym za pomocą odpowiednich wtyczek, aczkolwiek korzystanie z mobilnych urządzeń nie zawsze na to pozwalało. Przyszedł czas to zmienić, więc czym prędzej zaglądajcie do Sklepu Play!

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Po długich latach oczekiwania nadszedł ten dzień, kiedy do Sklepu Play „powraca” ulubieniec wszystkich – Adblock! Adblock Plus został usunięty ze Sklepu w 2013 roku z powodu zbyt dużego zaangażowania w usuwanie reklam, co czasami skutkowało zamieszaniem. Tym razem do Sklepu Play trafił Adblock Browser. To przeglądarka, która skutecznie usunie natrętne i narzucające się treści, dzięki czemu zaoszczędzimy nie tylko transfer danych, ale również baterię i nasze nerwy…

 

 

Aplikacja jest bardzo szybka i wygodna. Z wyglądu przypomina Chrome’a, tak więc wszyscy poczują się jak w domu. Ponadto można ją łatwo i szybko spersonalizować wg własnych wymagań, tak by nikomu niczego nie brakowało. Jej kolejnym plusem jest brak potrzeby korzystania z uprawnień roota, na co przecież nie każdy użytkownik smartfona może (bądź też chce) sobie pozwolić. Adblock Browser pobierzecie klikając tutaj. Jest całkowicie darmowy.

 

 

źródło: Android Authority

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.