ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pozbądź się reklam! Adblock znów do pobrania w Sklepie Play!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Aplikacje
adblock_browser_android

Reklama w Sieci rozwinęła się do tego stopnia, że niektóre strony aż ciężko się ogląda. Pełno wyskakujących okienek, uciekających krzyżyków i zasłaniających tekst banerów. Wielu użytkowników radzi sobie z tym za pomocą odpowiednich wtyczek, aczkolwiek korzystanie z mobilnych urządzeń nie zawsze na to pozwalało. Przyszedł czas to zmienić, więc czym prędzej zaglądajcie do Sklepu Play!

Po długich latach oczekiwania nadszedł ten dzień, kiedy do Sklepu Play „powraca” ulubieniec wszystkich – Adblock! Adblock Plus został usunięty ze Sklepu w 2013 roku z powodu zbyt dużego zaangażowania w usuwanie reklam, co czasami skutkowało zamieszaniem. Tym razem do Sklepu Play trafił Adblock Browser. To przeglądarka, która skutecznie usunie natrętne i narzucające się treści, dzięki czemu zaoszczędzimy nie tylko transfer danych, ale również baterię i nasze nerwy…

[youtube]https://youtu.be/8Mnh3KevyAY[/youtube]

Aplikacja jest bardzo szybka i wygodna. Z wyglądu przypomina Chrome’a, tak więc wszyscy poczują się jak w domu. Ponadto można ją łatwo i szybko spersonalizować wg własnych wymagań, tak by nikomu niczego nie brakowało. Jej kolejnym plusem jest brak potrzeby korzystania z uprawnień roota, na co przecież nie każdy użytkownik smartfona może (bądź też chce) sobie pozwolić. Adblock Browser pobierzecie klikając tutaj. Jest całkowicie darmowy.

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy