T-Mobile 1200 GB

Ciekawa propozycja od T-Mobile – bezpłatne 1200 GB internetu na rok w ofercie na kartę

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile przygotował ciekawą propozycję dla osób korzystających z oferty na kartę — to dodatkowe 1200 GB internetu, które można bezpłatnie aktywować. Wyjaśniamy, kto dokładnie może skorzystać z tego bonusu oraz jak to zrobić.

1200 GB od T-Mobile – szczegóły

T-Mobile 1200 GB

Oferta Rok internetu za darmo obejmuje wszystkich, którzy posiadają taryfę GO! u magentowego operatora i korzystają z oferty Bez Limitu L lub Bez Limitu XL. Bezpłatny internet można aktywować w aplikacji Mój T-Mobile. Osoby, które to zrobią, otrzymają 12 pakietów po 100 GB. Pierwszy chwilę po aktywacji, a kolejne co miesiąc w momencie odnowienia oferty Bez Limitu. Łącznie z bezpłatnego internetu można korzystać przez 365 dni od momentu otrzymania pierwszego pakietu. Co ważne, niewykorzystane GB z poprzedniego miesiąca kumulują się na koncie.

Bonusowy internet od T-Mobile nie anuluje standardowego pakietu GB w ofertach Bez Limitu. Oznacza to, że przykładowo użytkownik oferty Bez Limitu L może uzyskać łącznie 1560 GB do wykorzystania przez rok (15 GB w ramach oferty co miesiąc, 15 GB po każdym doładowaniu za 30 zł i bonusowe 100 GB co miesiąc w ramach akcji Rok internetu za darmo).

Czytaj także: Tłumacz Google dostanie ważną funkcję – ta trafi najpierw na iOS

Z propozycji T-Mobile mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy taryfy GO!. Jak informuje magentowy operator, GB z promocji Rok internetu za darmo są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed GB przyznanymi w ramach Bez limitów, GB po doładowaniu, GB na raz, GB na raz w aplikacji, GB na okrągło. Z kolei internet z oferty Happy Fridays i Bonus za zmianę taryfy na GO! schodzi w pierwszej kolejności.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy