Producent zapowiada, że GTA VI będzie „specjalne”

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Rockstar ogłosił rozpoczęcie prac nad nową grą z serii GTA. Szósta część kultowego cyklu jest być może jedną z najbardziej wyczekiwanych gier w historii cyfrowej rozrywki. Znając nastroje fanów oliwy do ognia dolał producent znany z działania przy grach Grand Theft Auto.

Producent podkręca zainteresowanie GTA VI

GTA VI będzie specjalne

Jim Jagger, który na co dzień pełni funkcję wiceprezesa Rockstar do spraw animacji jednym zdaniem na raz wkurzył i zainteresował fanów GTA. Producent podał dalej tweet informujący o rozpoczęciu prac nad nową częścią gry Grand Theft Auto. Jagger dopisał, że „będzie to coś specjalnego”. Gracze szybko ucieszyli się, że producenci sami potwierdzają tak wyczekiwaną nowinę, ale jednocześnie wciąż są wygłodniali konkretniejszych informacji.

GTA V, czyli najnowsza część serii w przyszłym roku będzie obchodzić swoje dziesięciolecie. Rockstar zdążył już wydać grę na konsole siódmej i ósmej generacji, a w marcu wejdzie ona także na dziewiąte generacje. Na przestrzeni tych blisko dziesięciu lat praktycznie co roku pojawiały się plotki mówiące o premierze GTA VI. Niestety dla graczy każda z nich okazywała się nieprawdą, a teraz gdy prace nad grą potwierdził sam Rockstar fani są wręcz desperacko spragnieni jakichkolwiek informacji. Nie chodzi tu nawet o konkretne daty, ale o cokolwiek, na czym moglibyśmy oprzeć swoje oczekiwanie.

Zobacz też: Premiera Hogwarts Legacy we wrześniu? Fani Harry’ego Pottera czekają

Na ten moment nie wiemy wciąż, kiedy możemy spodziewać się kolejnych zapowiedzi GTA VI, a co dopiero jej debiutu na rynku. Według licznych plotek rozgrywka ma nas zabrać do fikcyjnego Vice City wzorowanego na miastach Florydy. Jednak czy Rockstar zdecyduje się na przeniesienie gry do tej lokacji, czy może spotkamy się z całkowicie nowym miastem, dowiemy się w przyszłości. Niemniej zapowiedzi firmy oraz Jima Jaggera napełniają fanów serii zainteresowaniem, które z każdym dniem narasta. O wszystkich nowinkach dotyczących Grand Theft Auto VI będzie was informować na bieżąco.

Źródło: Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy