oneplus 10 ultra wyglad render

Taki ma być wygląd OnePlus 10 Ultra? Bierzecie w ciemno?

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Wygląd OnePlus 10 Ultra miał wywoływać wiele emocji, ale czy w bardziej przystępnej prezentacji nadal tak jest? Okazuje się, że nie do końca, choć wciąż wiele zależy od interpretacji. Wciąż także wiele zależy od samych planów firmy, gdyż mówimy o naprawdę tajemniczym urządzeniu. Tym sposobem jak wypada domniemany wygląd OnePlus 10 Ultra na tle znanego już OnePlus 10 Pro? Zmiany są widoczne, choć są na tyle drobne, że zeszłotygodniowe podejście może jednak wyraźnie się zmienić.

Wygląd OnePlus 10 Ultra może być mniej wyjątkowy, niż przewidywaliśmy

Tydzień temu informowałem Was, że pojawiły się plotki o OnePlus 10 Ultra. Niespodziewanie matematyczna firma może chcieć pokazać coś więcej i coś lepszego względem tego, do czego zostaliśmy przyzwyczajeni. Na pewno plan wydawniczy producenta znacząco się zmienił w tym roku i wszystko zostało niejako poprzekładane od połączenia z OPPO. Mimo wszystko wróćmy do OnePlus 10 Ultra, który w ramach ujawnionych szkiców miał na plecach pokazywać się z dodatkowym ekranem. W widocznych renderach, wykonanych przez LetsGoDigital, miejsce to zostało zastąpione przez… napis. Jeśli uwzględnić w tym techniczne aspekty i rozmieszczenie peryskopu, to może mieć to sens, choć w oczach niektórych pewnie wyjątkowość OnePlus 10 Ultra zmalała.

oneplus 10 ultra wyglad render pro

Widoczne powyżej zestawienie OnePlus 10 Ultra i OnePlus 10 Pro pokazuje, że główną różnicą może być właśnie teleobiektyw-peryskop. Siłą rozpędu czwarte oko z doświetleniem ma szansę zmienić się w klasyczny pasek i to wszystko. Wyświetlacz zapewne zostanie taki sam, we wnętrznościach wiele nowej technologii nie możemy się spodziewać. Oprócz oczywiście odświeżonego Snapdragona 8 Gen 1, ale to aktualnie większa plotka, niż sam omawiany smartfon.

Zobacz też: Nintendo Switch stał się jedną z najlepiej sprzedających się konsol w historii.

W takim razie czy faktycznie OnePlus 10 Ultra wyróżni się czymś więcej? Teraz puśćmy wodzę wyobraźni. Co tak naprawdę firma ma szansę jeszcze dodać, abyśmy faktycznie mogli powiedzieć, że Ultra to wyraźnie coś więcej niż Pro?

Źródło: Gizchina, LetsGoDigital

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy