Samsung Galaxy S III to smartfon, o którym pisze się jeszcze parę miesięcy po premierze. Tym razem internet obiegła plotka, w której twierdzono, że koreański producent postanowił wstrzymać produkcję urządzenia w wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej i osoby, które oczekiwały pojemnego smartfona będą musiały obejść się smakiem.

Informacje te postanowił skomentować rzecznik prasowy Samsunga, który stwierdził, że Galaxy S III w najbardziej pojemnej wersji będzie dostępny z drobnym opóźnieniem, bo dopiero w drugiej połowie tego roku. Niestety dokładna data nie została podana. Nie wiadomo również, do jakich państw trafi ta wersja popularnego smartfona.

Skusicie się na tą wersję flagowego produktu Samsunga?

Źródło: GSMarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.