OUKITEL-K4000-SCREEN-TEST-840x473

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Oukitel jest jedną z nowszych Chińskich firm które zaczynają starania o zyskanie uznania w świecie mobilnych technologii. W czasach, gdzie wiele smartfonów jest robionych „na jedno kopyto” trudno znaleźć coś unikalnego. Oukitel z nowym modelem K4000 stara się wprowadzić odrobinę innowacji których próżno szukać w produktach konkurencji.

 

Jak zapowiada Oukitel, ich nowy smartfon ma być odporny na uderzenia. Żeby potwierdzić, że nie są to słowa rzucane na wiatr Chińczycy zademonstrowali to na filmiku na którym smartfon jest uderzany.. młotkiem. Całość możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Z pewnością jest to ciekawe rozwiązanie, szczególnie dla osób które nie obchodzą się ze swoim smartfonem jak z jajkiem.

 

Następną ciekawostką jest pojemność baterii. Dostaniemy baterię 4000 mAh. Co ciekawe, Oukitel zapowiada, że na pojedyńczym ładowaniu akumulatora smartfon wytrzyma 7 dni „normalnego użytkowania”, natomiast 3 dni nieco intensywniejszego.

 

oukitel k4000

 

Trzeba jednak pamiętać, że Oukitel to cały czas marka nieco egzotyczna. A jak wiadomo, takie produkty zwykle mają śladowe wsparcie ze strony producenta jak i deweloperów. Mimo wszystko czekamy na więcej informacji, bo z pewnością jest to ciekawe urządzenie.

 

Źródło: androidauthority

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.