OUKITEL-K4000-SCREEN-TEST-840x473

 

Oukitel jest jedną z nowszych Chińskich firm które zaczynają starania o zyskanie uznania w świecie mobilnych technologii. W czasach, gdzie wiele smartfonów jest robionych „na jedno kopyto” trudno znaleźć coś unikalnego. Oukitel z nowym modelem K4000 stara się wprowadzić odrobinę innowacji których próżno szukać w produktach konkurencji.

 

Jak zapowiada Oukitel, ich nowy smartfon ma być odporny na uderzenia. Żeby potwierdzić, że nie są to słowa rzucane na wiatr Chińczycy zademonstrowali to na filmiku na którym smartfon jest uderzany.. młotkiem. Całość możecie zobaczyć poniżej.

 

 

Z pewnością jest to ciekawe rozwiązanie, szczególnie dla osób które nie obchodzą się ze swoim smartfonem jak z jajkiem.

 

Następną ciekawostką jest pojemność baterii. Dostaniemy baterię 4000 mAh. Co ciekawe, Oukitel zapowiada, że na pojedyńczym ładowaniu akumulatora smartfon wytrzyma 7 dni „normalnego użytkowania”, natomiast 3 dni nieco intensywniejszego.

 

oukitel k4000

 

Trzeba jednak pamiętać, że Oukitel to cały czas marka nieco egzotyczna. A jak wiadomo, takie produkty zwykle mają śladowe wsparcie ze strony producenta jak i deweloperów. Mimo wszystko czekamy na więcej informacji, bo z pewnością jest to ciekawe urządzenie.

 

Źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.