Nexus 7 wkrótce z 16 GB pamięcią

Newsy

Nexus 7 okazał się hitem patrząc jakim zainteresowaniem użytkowników na całym świecie się cieszy. Od kilku dni trwa również wysyłka do osób, które zamówiły tablet w pre-orderze. Dość niska cena urządzenia i bardzo dobra specyfikacja tabletu zachęciła wielu ludzi do zakupu (krótkie przypomnienie: Nexus 7 został wyposażony w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3 z częstotliwością 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM). Jednak dla niektórych osób pojemność wbudowanej pamięci wewnętrznej (wynosząca 8 GB) była niewystarczająca (zwłaszcza, że urządzenie nie posiada slotu na karty pamięci) i wstrzymali się oni z kupnem tabletu. Jak się okazuje nie będą oni musieli zbyt długo czekać na pojemniejszy model.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Już za około 3-4 tygodni do Google Play ma trafić Nexus 7 z 16 GB pamięci wewnętrznej. Różnica w cenie pomiędzy wersjami wyniesie 50 dolarów. Nieznana jest niestety nadal data premiery tego urządzenia w Polsce (zarówno oddziały Google i Asusa w Polsce nie są w stanie udzielić żadnych konkretnych informacji).

Źródło: Venturebeat.com


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x