Analitycy szacują sprzedaż Galaxy SIII na 20 mln

Newsy

Analitycy z firmy JP Morgan postanowili sprawdzić, jaka jest sprzedaż najnowszego smartfona ze stajni Samsunga. Według szacunków specjalistów koreańskiemu koncernowi w drugim kwartale udało się sprzedać 6,5 miliona urządzeń, ale wyniki mają być jeszcze lepsze. Analitycy twierdzą, że między lipcem a wrześniem sprzedaż osiągnie aż 20 milionów sztuk! Samsung zaś twierdzi, że na rynek do końca lipca trafiło 10 milionów egzemplarzy, tak więc tylko 3,5 miliona nie znalazło nabywców i nadal są oferowane przez sklepy na całym świecie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ponadto według danych JP Morgan firma sprzedała już około 50 milionów komórek z Androidem.

Źródło: knowyourmobile.com


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x