uWear

 
Pierwsze „wearable” od Ulefone to Ulefone uWear. Jest to inteligentny zegarek dostępny w przedsprzedaży w wybranych sklepach internetowych, w tym Everbuying i Gearbest w niższej cenie 29,99 $.
 
Smartwatch pierwotnie ogłoszony został przez firmę w lipcu i wygląda trochę jak Apple Watch. Oferuje on większość z tych samych elementów konstrukcyjnych konkurenta z wyjątkiem obracanego przycisku. Jest również wyposażony w ten sam panel 2.5D Arc Gorilla Glass 2, a jego metalowa obudowa jest w kolorze srebrnym lub czarnym. uWear posiada także 32 MB RAM, 32 MB ROM, baterię o pojemności 220 mAh oraz certyfikat IP65 świadczący o wodoodporności.
 
Podstawowe cechy urządzenia obejmują zdolność do przekazywania i odbierania połączeń i wiadomości SMS, wiadomości błyskawicznych i powiadomień z mediów społecznościowych. Ponadto można odczytywać parametry dotyczące sportu i zdrowia poprzez krokomierz, licznik siedzącego trybu życia oraz monitor snu. uWear może również sterować odtwarzaczem muzyki w smartfonie jak również aparatem.
Przedsprzedaż Ulefone uWear potrwa do 30 września w cenie 29,99 $. Czy zegarek z takimi funkcjami znajdzie odbiorców biorąc pod uwagę jego wartość w sklepach?
 
źródło: gizmochina

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.