Ghostwire: Tokyo — poznaliśmy szczegóły dotyczące rozgrywki

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Dziś w nocy premierę miał film zapowiadający nową grę Bethesdy. Amerykański wydawca we współpracy z deweloperem Tango Gameworks wyda wkrótce wyczekiwany tytuł — Ghostwire: Tokyo.

Japońskie duchy są straszne! Pierwszy rzut oka na Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo

Dla osób niezaznajomionych z dziełem Tango Gameworks jest to gra akcji z perspektywą pierwszej osoby. Historia przenosi nas do mrocznego Tokio, gdzie w tajemniczych okolicznościach z miasta zniknęli wszyscy mieszkańcy. Po ulicach szwendają się jedynie niepokojąco wyglądające duchy. Główny bohater nazywający się Akito wciela się w rolę wybawcy miasta, który walczy z nadprzyrodzonymi siłami.

Zobacz też: Bruno Mars i Anderson .Paak nowymi skinami w Fortnite

Więcej o grze możemy dowiedzieć się z filmu, który dziś w nocy został zamieszczony na platformie YouTube. Możemy obejrzeć w nim gameplay Ghostwire: Tokyo, posłuchać uwag deweloperów oraz bliżej poznać fabułę gry. W poniższym pokazie najbardziej imponujące w kwestii rozgrywki wydają się moce bohatera. Grając Akito, będziemy mogli używać specjalnych umiejętności, które pomogą nam rozprawić się z siłami przeciwnika. Oczywiście dostępna jest także klasyczna broń w postaci, chociażby łuku.

Gra zawiera wiele odniesień do japońskiej kultury, które w połączeniu z klimatem horroru świetnie razem współpracują. Oczywiście wciąż jest to jedynie zwiastun oraz kilka pojedynczych zdjęć, więc z końcową oceną należy poczekać do momentu premiery gry. Zadebiutuje ona natomiast 25 marca tego roku. Początkowo tytuł będzie dostępny jedynie na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 5. W późniejszym terminie gra trafi także na konsolę Xbox Series X|S. Sytuacja ta jest spowodowana umową pomiędzy wydawcami gry a firmą Sony.

Wraz z premierą prezentacji w sieci pojawił się także wpis na blogu PlayStation. Możemy w nim poczytać dokładniej o szczegółach fabuły. Dodatkowo wydawcy zaopatrzyli artykuł w kilka zdjęć z rozgrywki. Nie trzeba chyba dodawać, że są to screeny postaci, które będą nas prześladować w trakcie gry w Ghostwire: Tokyo. Kobieta w kapeluszu z ogromnymi szczypcami czy duch w strasznej masce to tylko dwoje z licznej grupy naszych przeciwników!

Źródło: PlayStation

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy