Nexus od LG ujęty w aparacie z kolejnej strony, a do tego z datą przedsprzedaży!

Newsy

AndroidPIT-Nexus-5-2015-final-w782

Wczoraj otrzymaliśmy nowe zdjęcie Nexusa od LG. Było ono najwyraźniejsze do tej pory i ukazywało całą jego klasę w jednym kadrze. Dziś również do Sieci trafiło zdjęcie tego oczekiwanego przez wielu modelu, lecz z nieco innej perspektywy. Ponadto wiemy już od kiedy będzie można składać zamówienia na swojego smartfona z linii Nexus. 29 września dopiero za trzy tygodnie, a napięcie już rośnie!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Nowe zdjęcie obejmuje bok telefonu pozwalając zobaczyć jego grubość oraz jak wygląda jego tylna linia. Widzimy, że przyciski zarówno blokady jak i regulacji głośności znajdują się po jednej stronie. Ponadto obiektyw aparatu nieco wystaje, tak więc możemy być pewni, że nadchodząca propozycja od LG nie jest idealnie płaską, prostokątna bryłą. Warto zauważyć, że interesujący efekt robi kontrast czarnej ramki z białą obudową. Odwrotną sytuację widzimy na przyciskach.

 

nexus 5x bok

 

Dowiedzieliśmy się też, kiedy Google będzie przyjmować zamówienia. Z nienazwanego źródła data ta została wyznaczona na 13 października, czyli 2 tygodnie po oficjalnym ogłoszeniu słuchawek. Zamówienia będzie można składać oczywiście na dwa modele, tego wyprodukowanego przez Huawei, jak i tego przez LG. Tylko dlaczego o tym pierwszym jest tak cicho… Niemniej, jeśli ktoś jest zagorzałym fanem Nexusów i ze zniecierpliwieniem czeka na tegoroczne wydania, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu dwie daty – 29 września i 13 października. To będą wielkie dni.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x