AndroidPIT-Nexus-5-2015-final-w782

Wczoraj otrzymaliśmy nowe zdjęcie Nexusa od LG. Było ono najwyraźniejsze do tej pory i ukazywało całą jego klasę w jednym kadrze. Dziś również do Sieci trafiło zdjęcie tego oczekiwanego przez wielu modelu, lecz z nieco innej perspektywy. Ponadto wiemy już od kiedy będzie można składać zamówienia na swojego smartfona z linii Nexus. 29 września dopiero za trzy tygodnie, a napięcie już rośnie!

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 

Nowe zdjęcie obejmuje bok telefonu pozwalając zobaczyć jego grubość oraz jak wygląda jego tylna linia. Widzimy, że przyciski zarówno blokady jak i regulacji głośności znajdują się po jednej stronie. Ponadto obiektyw aparatu nieco wystaje, tak więc możemy być pewni, że nadchodząca propozycja od LG nie jest idealnie płaską, prostokątna bryłą. Warto zauważyć, że interesujący efekt robi kontrast czarnej ramki z białą obudową. Odwrotną sytuację widzimy na przyciskach.

 

nexus 5x bok

 

Dowiedzieliśmy się też, kiedy Google będzie przyjmować zamówienia. Z nienazwanego źródła data ta została wyznaczona na 13 października, czyli 2 tygodnie po oficjalnym ogłoszeniu słuchawek. Zamówienia będzie można składać oczywiście na dwa modele, tego wyprodukowanego przez Huawei, jak i tego przez LG. Tylko dlaczego o tym pierwszym jest tak cicho… Niemniej, jeśli ktoś jest zagorzałym fanem Nexusów i ze zniecierpliwieniem czeka na tegoroczne wydania, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu dwie daty – 29 września i 13 października. To będą wielkie dni.

 

źródło: GSM Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.