Dodatek do Far Cry 6 z Josephem Seedem — znamy datę premiery

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Głośne DLC do Far Cry 6 zostało dziś oficjalnie zaprezentowane. Przede wszystkim wiemy już kiedy pojawi się dodatek wprowadzający do świata gry brutalnego Josepha Seeda.

Głośne DLC do Far Cry 6 ogłoszone

Far Cry 6

Już wkrótce, bowiem ósmego lutego na rynku przywita nas trzeci dodatek do Far Cry 6. Identycznie jak w dwóch poprzednich DLC zawierać on będzie postać głównego antagonisti jednej z zeszłych części serii Far Cry. Wcześniej dodatki oferowały nam Vaasa Montenegro z trójki oraz Pagana Mina z czwórki. Teraz będziemy mieli możliwość poznania bliżej Josepha Seeda z piątki. Co ważne tym razem nie stajemy naprzeciw złej postaci, ale wcielamy się w nią. Oznacza to, że antagonista staje się naszym protagonistą. Jest to na pewno ciekawy zabieg!

Zobacz też: Wyprzedaż z okazji Nowego Roku Księżycowego w Epic Games Store. Oto 40 fenomenalnych przecen na gry na PC!

DLC zostało nazwane Joseph: Upadek. Tak jak już wspomnieliśmy, jest to trzeci dodatek opierający się na motywie poprzednich części gry. Tym samym zamyka on skład przepustki sezonowej. Sama przepustka na konsoli Xbox One kosztuje aktualnie 127,49zł (przecena ze 169,99zł). Ubisoft na oficjalnej stronie produktu informuje nas o jej ostatecznym składzie.

Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają dostęp do:

 • Zestawów:
  Zestawu Blood Dragon
  Zestawu wyposażenia Blood Dragon
  Broni AJM9
  Broni Kobracon
  Pojazdu Egzekutor Omega
  Zawieszki do broni KillStar
  Kła do wynajęcia K-9000
  Chibi pojazdu Blood Dragon
 • Rozszerzeń fabularnych po przejściu gry:
  Vaas: Szaleństwo
  Pagan: Kontrola
  Joseph: Upadek
 • Gry:
  Far Cry 3: Blood Dragon – edycji klasycznej (w grudniu 2021)

Tytuł od Ubisoftu jest dostępny na konsolach PlayStation 4, PlayStaion 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Gra swoją premierę miała 7 października zeszłego roku i w krótkim czasie zdobyła przychylne recenzje. Serwis zajmujący się ocenianiem gier — metacritic wystawił Far Cry 6 notę 79 punktów w skali 1-100.

Źródło: Ubisoft i Comicbook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy