Bruno Mars i Anderson .Paak nowymi skinami w Fortnite

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Epic Games ogłosiło dzisiaj, że do gry Fortnite trafią wkrótce nowe skórki. Skiny będą inspirowane dwoma gwiazdami muzyki R&B – Bruno Marsem i Andersonem .Paak!

Fortnite nie zwalnia tempa — kolejne skórki trafią do gry

Fortnite Bruno Mars

Informacje Epic Games ogłosiło za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej. To kolejna dawka skórek inspirowanych gwiazdami muzyki. Do gry niedawno trafiły skiny imitujące popularnego DJa — Marshmello. Bruno Mars i Anderson .Paak w zeszłym roku wspólnie stworzyli zespół Silk Sonic, który tworzy muzykę będącą mieszanką R&B, soulu, funku oraz popu. Twórcy Fortnite zamieścili post o następującej treści:

Nominowany do nagrody Grammy duet R&B, Silk Sonic, przybędzie do Serii Ikon w piątek, 11 lutego 2022 o godzinie 1:00 czasu polskiego. Jednak zanim ich stroje i akcesoria wylądują w sklepie z przedmiotami, możecie wziąć udział w Silk Sonic Cup, który odbędzie się w poniedziałek, 7 lutego, gdzie powalczycie o szansę na wcześniejsze odblokowanie strojów Bruno Mars i Anderson .Paak! 

Wspomniany w wiadomości turniej trwa trzy godziny. Możemy w nim rozegrać do dziesięciu meczów, a każdy z nich będzie specjalnie punktowy. Im wyższe miejsce zajmiemy, tym więcej punktów dostaniemy. Po zakończeniu Silk Sonic Cup zebrane punkty zamieniają się na miejsce w ogólnoeuropejskim rankingu. Za zajęcie najwyższych lokat gracze dostają adekwatne nagrody. Wszystko oczywiście utrzymane w motywach zespołu.

Zobacz też: Premiera Suicide Squad: Kill The Justice League przesunięta na 2023 rok

Skórki Bruno Marsa i Anderson .Paaka pojawią się w grze w trzech odmiennych wersjach. Każdy z muzyków dostanie różne stroje, które można dowolnie wymieniać w trakcie rozgrywki. Dodatkowo Fortnite oferuje inne akcesoria związane z Silk Sonic. Mowa tu, chociażby o kilofie imitującym statyw mikrofonu i bębny, specjalnych tańcach, plecakach, emotikonach oraz graffiti. Tak jak poinformowało nas Epic Games, aktualizacja trafi do gry 11 lutego, natomiast turniej rozpocznie się 7 lutego. Więcej o wydarzeniu oraz jego regulamin możecie przeczytać pod tym linkiem.

Fortnite Anderson .Paak

Źródło: Epic Games

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy