Sony postanowiło wprowadzić na rynek nową edycję Walkmanów, z których jeden z nich  ma działać pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich. Jak informuje koncern zaprezentowane modele cechują się szczegółowym brzmieniem z mocnym, głębokim basem, czystymi tonacjami wysokimi i osłabionymi przesłuchami między kanałami stereo dzięki technologii Clear Audio. Modele mają kusić ciekawym designem.

Sony Walkman F800 to urządzenie o 3,5 calowym wyświetlaczu z obsługą multi-touch. Walkman ma umożliwiać korzystanie z internetu za pośrednictwem zainstalowanych aplikacji (m.in. Mail, Mapy i Galeria). Odtwarzacz ma umożliwiać komunikację za pośrednictwem WiFi i Bluetooth. Oczywiście nie zabraknie współpracy z Google Play. Urządzenie ma posiadać cyfrowy wzmacniacz S-Master MX, pięć technologii Clear audio, a także wbudowany system głośnikowy xLOUD.

Co sądzicie o takiej propozycji Sony? Piszcie w komentarzach.

źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.