Hextech Mayhem

Netflix z nową grą! To popularny spin-off League of Legends

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Być może nie wszyscy jeszcze wiedzą, ale Netflix poza szeroką bazą filmów, seriali i programów oferuje także gry. Są one dostępne w aplikacji mobilnej serwisu, a niedawno trafił tam nowy tytuł — Hextech Mayhem: A League of Legends Story.

Netflix przejmuje spin-off LOL-a

Hextech Mayhem: A League of Legends Story

Najpopularniejsza gra autorstwa Riot Games, czyli League of Legends w zeszłym roku dorobiła się własnego spin-offu. Hextech Mayhem: A League of Legends Story, której głównym bohaterem jest Ziggs to prosta i przyjemna w obsłudze niezależna gra. Teraz znalazła ona swojego nowego dystrybutora. Tytuł możemy ograć w aplikacji mobilnej Netflix. Wystarczy, że wpiszemy tam nazwę gry do wyszukiwarki. Ważne jest jednak, aby posiadać aktywną subskrypcję serwisu.

Netflix o nabyciu praw do gry poinformował za pomocą konta na Twitterze, gdzie zachęca do rozpoczęcia rozgrywki. Post zaopatrzony jest w zwiastun Hextech Mayhem: A League of Legends Story, więc jeśli jest, to dla was obcy tytuł możecie się z nim zaznajomić.

Gra poza wersją mobilną dostępna jest także na konsole Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Aktualnie na platformie Steam trwa promocja, dzięki której możemy kupić spin-off League of Legends za cenę niecałych 29 złotych. Wydawcą gry jest zespół Riot Forge, który odpowiada również za takie tytuły jak Ruined King, Song of Nunu oraz CONV/RGENCE. Każda z tych gier jest bezpośrednio powiązana z bohaterami znanymi nam z uniwersum LOL-a.

Zobacz też: W Fortnite pojawi się nowy pojazd! Potwierdza znany insider

Hextech Mayhem to zaledwie jedna z wielu gier, które w ostatnich miesiącach zostały dodane do biblioteki Netflix. Prezes do spraw rozwoju gier na platformie — Mike Verdu powiedział, że chcą oni oferować znacznie większą bazę tytułów mobilnych.

Nieważne, czy masz ochotę na normalną grę, w której możesz zacząć wszystko od zera, czy tytuł, który zgłębia historię twojego ulubionego uniwersum. Chcemy zbudować dużą bibliotekę gier, która każdemu oferuje coś ciekawego. Jesteśmy na początku tego procesu, ale cieszymy się, że możemy zabrać was w tę podróż wraz z nami!

Źródło: Comicbook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy