W Fortnite pojawi się nowy pojazd! Potwierdza znany insider

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Najnowsze przecieki informują nas o kolejnej aktualizacji do Fortnite. Epic Games ostatnimi czasy wprowadzało do gry bardzo dużo nowych skórek, ale teraz rzecz tyczy się stricte rozgrywki.

Fikuśny pojazd już niedługo w Fortnite!

Fortnite

Od dłuższego czasu w internecie krążyły plotki sugerujące, że w Fortnite wkrótce pojawią się nowe pojazdy. Mówiło się tu dokładnie o jednym lub dwóch nowych samochodach. Teraz na światło dzienne wyszły informacje, które zdecydowanie podbijają wcześniejsze doniesienia. Do gry deweloperzy mają dodać bowiem pojazd przypominający połączenie czołgu z ogromnym wiertłem górniczym. Według przecieków pojazd znalazł się już w kodzie gry z podpisem „TreadVehicle”.

Za udostępnienie zdjęcia nowego pojazdu odpowiada HYPEX znany w świecie Fortnite insider. W przeszłości użytkownik ten wielokrotnie trafnie przewidywał kolejne aktualizacje i ich zawartości. Według niego pojazdem będzie można kierować, ponieważ wyposażony jest on w koła z bieżnikiem. Ponadto sugeruje to także właz znajdujący się u góry czołgu z wiertłem. Chwile po dodaniu postu na Twitterze użytkownik HYPEX dodał, że pojazd posiada miejsce dla kierowcy oraz jednego pasażera.

Zobacz też: Fanowski remaster Resident Evil 4 jest już dostępny!

Gracze szybko zauważyli, że może to być bardzo ciężki do zdarcia pojazd. Wyposażony w gruby pancerz czołg szybko powinien stać się ważnym elementem gry. Jednak na ten moment nie znamy żadnych specyfikacji pojazdu, ponieważ Epic Games nie skomentowało w żaden sposób powyższego wycieku.

Według kolejnych informacji aktualizacja dodająca czołg do Fortnite może być jedną z dwóch w tym tygodniu. Wiele mówi się o połączeniu świata gry z uniwersum Uncharted, którego filmowa wersja będzie miała swoją premierę już 11 lutego. O tym jednak wciąż nie możemy być przekonani, w przeciwieństwie do pojawienia się w Fortnite powyższego pojazdu.

Źródło: Comicbook

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy