Dany Trejo pojawi się w wyczekiwanym OlliOlli World!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Producenci gry OlliOlli World zaskoczyli swoich fanów ciekawą nowinką. Tytuł swoją premierę ma ósmego lutego, ale już teraz dowiedzieliśmy się, że pojawi się w nim nie kto inny jak sam Danny Trejo.

Znany aktor częścią świata OlliOlli

OlliOlli World Danny Trejo

Kojarzony przede wszystkim z występowania w rolach filmowych badass-ów Danny Trejo pojawi się w grze OlliOlli World. Aktor wystąpił w takich filmach jak Gorączka, Desperado, Maczeta czy Od zmierzchu do świtu. Teraz pojawi się on także (nie po raz pierwszy) w grze wideo. Deweloper Roll7 obsadził Trejo w roli gospodarza jednej z misji pobocznych. Niestety postać 77-latka nie będzie dostępna do gry jednak za ukończenie zadania mamy dostać w nagrodę unikatowy przedmiot. Twórcy zdradzili jedynie, że będzie to coś, czym możemy wpłynąć na wygląd swojej postaci.

Zobacz też: FIFA 22 usuwa Masona Greenwooda z gry — piłkarz oskarżony o gwałt

O pojawieniu się aktora w grze dowiedzieliśmy się za pośrednictwem Twittera. Wydawca tytułu, czyli Private Division umieściło także zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jak w grze prezentować będzie się postać Danny’ego Trejo.

Dla osób niezaznajomionych z OlliOlli World spieszymy z informacją, że jest to niezwykle wyczekiwana gra w kręgu osób zainteresowanych skateboardingiem. Przyjemny w wizualnym odbiorze tytuł na rynku zadebiutuje 8 lutego. Gra pojawi się na konsolach PlayStaion 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych. Fabuła OlliOlli World skupia się wokół postaci, która na deskorolce przemierza bajkową krainę nazwaną Radlandia. Spotykamy tu wiele barwnych postaci, a jedną z nich jak już wiemy będzie Danny Trejo. Wykonywanie kolejnych misji będzie popychać historię do przodu.

Grę możemy kupić już teraz w przedsprzedaży w edycji standardowej oraz specjalnej. Wersja gry OlliOlli World Rad Edition wyposażona jest w wiele dodatkowych niespodzianek. Cena? 199 złotych za wersję na komputery osobiste, jednak zawsze można kupić edycję standardową, która kosztuje „jedynie” 134 złote.

Źródło: Twitter

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy