Renata Glasc — nowa bohaterka trafia do League of Legends!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Riot Games oficjalnie poinformowało o dodaniu do swojego szerokiego rosteru postaci kolejnego czempiona! Renata Glasc to chemiczna baronowa, która pojawi się w grze wraz z patchem 12.4.

Renata Glasc nowym czempionem

Renata Glasc

Najnowsza aktualizacja League of Legends przyniesie nam nową postać do i tak szerokiego już wyboru. Renata Glasc ma skupiać się na pozycji supporta. Chemiczna baronowa stała się bohaterem numer 159 w całej historii gry od Riot. Patch 12.4 planowo ma pojawić się w środę 16 lutego. To właśnie wtedy do gry deweloperzy dodadzą nowa postać.

Zobacz też: Lutowe premiery gier

Z racji dedykowanej roli skille Renaty Glasc są dostosowane do pomagania sojusznikom. Poniżej znajdziecie opisy poszczególnych umiejętności nowej bohaterki.

Umiejętność bierna ― Lewarowanie
Ataki podstawowe Renaty Glasc oznaczają jej wrogów i zadają obrażenia dodatkowe. Obrażenia zadane przez sojuszników Renaty zdejmują oznaczenia, zadając dodatkowe obrażenia.

Q ― Uścisk Dłoni
Renata Glasc wysyła ze swojego robotycznego ramienia pocisk, który unieruchamia pierwszego trafionego wroga. Renata może reaktywować umiejętność, aby odrzucić wroga we wskazanym kierunku, zadając obrażenia trafionym przeciwnikom i ogłuszając ich, jeśli odrzucany wróg jest bohaterem.

W ― Zastrzyk finansowy
Renata Glasc zapewnia sojusznikowi lub sobie samej zwiększoną prędkość ataku i prędkość ruchu w kierunku wroga. Jeśli sojusznik weźmie udział w zabójstwie wrogiego bohatera, czas trwania wzmocnienia resetuje się. Jeśli sojusznik zginie podczas działania Poręczenia, jego zdrowie zostanie w pełni przywrócone, ale i tak spłonie w ciągu 3 sekund. Sojusznik może powstrzymać spalenie, biorąc udział w zabójstwie, zanim zginie.

E ― Program Lojalnościowy
Renata Glasc wysyła chemtechowe rakiety, które osłaniają sojuszników tarczą oraz zadają obrażenia wrogom, przez których przenikną, i spowalniają ich. Rakiety obejmują również swoim działaniem otoczenie Renaty w chwili aktywowania oraz obszar eksplozji na maksymalnym zasięgu.

R ― Wrogie Przejęcie
Renata Glasc wysyła chmurę chemikaliów, które zmieniają wrogów w berserków, zwiększając ich prędkość ataku i zmuszając do wyprowadzania ataków podstawowych przeciw wszystkiemu, co ich otacza. Zmienieni w berserków wrogowie atakują w pierwszej kolejności swoich sojuszników, następnie jednostki neutralne, następnie drużynę Renaty, a na koniec samą Renatę.

Źródło: League of Legends

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy