ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ta bezprzewodowa drukarka natychmiast wydrukuje Wasze zdjęcia wszędzie tam, gdzie ją zabierzecie

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
yupix

Urządzeń zewnętrznych do Androida widzieliśmy już parę rodzajów. Zazwyczaj nie osiągały one aż takiego sukcesu na jaki z pewnością liczyli producenci, jednakże nie można mówić, że jakiś segment został zaniedbany. I tym razem możemy mówić o interesującym, mobilnym dodatku, który przyda się fanom analogowych wersji cyfrowych kopii.

Micromax, a dokładniej Yu ma nam do zaoferowania przenośną drukarkę, która rozpocznie współpracę z każdym smartfonem – zarówno tym działającym na Androidzie, jak i tym na iOS. Urządzenie nazwane YuPix błyskawicznie wydrukuje zdjęcia znajdujące się na telefonie. Proces ten trwa bowiem jedynie 60 sekund.

Yupix jest w stanie połączyć się za pośrednictwem NFC bądź WiFi. Do obsługi drukarki potrzebna nam będzie dedykowana aplikacja na smartfona YuPix. Pozwoli ona również na edycję fotografii przed rozpoczęciem wydruku. Urządzenia ma wymiary 7,6 x 15 x 2,4 cm i waży jedyne 273 gramy. Drukuje zaś zdjęcia w formacie 5,3 x 8,6 cm w 291 dpi. Yupix jest wodoodporny, wyposażony w baterię 750 mAh. Przyjemność z jego posiada wyniesie kupującego 105 dolarów, czyli prawie 400 złotych…

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy