PlayStation State of Play już jutro! Zgłębimy temat Gran Turismo 7

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Najnowszy odcinek programu, w którym pracownicy Sony prezentują ważne informacje, zapowiedzi oraz zwiastuny gier ze świata PlayStation pojawi się już jutro. Wedle zapowiedzi w tym State of Play skupimy się na nadchodzącym Gran Turismo 7.

State of Play ujawni nam informacje o Gran Turismo 7

Informacje o Gran Turismo 7 na State of Play

Ostatnimi czasu w internecie pojawiało się dużo plotek odnośnie programu informacyjnego Sony. Jednak wczoraj oficjalnie poinformowano nas o tym, że State of Play pojawi się 2 lutego. Prezentacja ma skupić się głównie na premierze Gran Turismo 7, która odbędzie się 4 marca na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Zobacz też: MLB The Show 22 zapowiedziane — co nowego w świecie baseballu?

Pierwszy State of Play w roku 2022 pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Wszyscy jesteśmy podekscytowani tym ponad trzydziestominutowym materiałem, który ujawni nowe szczegóły rozgrywki Gran Turismo 7 na PlayStation 5. Oglądaj nas na żywo 2 lutego na platformach Twitch oraz YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 23:00 czasu polskiego.

W ten sposób premierowe w tym roku State of Play zapowiedział pracownik Sony — Brett Elston. Zapowiada się na to, że nowy odcinek programu skupi się głównie na nowych funkcjach gry oraz jej trybom. W internecie pojawiły się też głosy mówiące o tym, że Gran Turismo 7 może zostać opóźnione. Jednak jeśli miałoby się tak stać, wszystkiego dowiemy się podczas jutrzejszej transmisji.

Najnowsza odsłona serii gier wyścigowych produkowana jest przez Polyphony Digital, a jej wydawcą jest oczywiście Sony Interactive Entertainment. Gran Turismo 7 będzie tytułem ekskluzywnym dostępnym tylko i wyłącznie na konsole PlayStation. Dla osób niemogących doczekać się premiery informujemy, ze grę można zakupić już teraz w przedsprzedaży. W PlayStiation Store jest nawet dostępnych kilka wersji Gran Turismo 7.

  • Edycja Standardowa (PS4) – 299 złotych
  • Edycja Standardowa (PS4 i PS5) – 339 złotych
  • Cyfrowa Edycja Deluxe (PS4 i PS5) – 429 złotych

W wersji „Cyfrowa Edycja Deluxe” poza samą grą na wyłączność dostajemy 1 500 000 kredytów (waluta), specjalną Toyote GR Yaris, 30 awatarów do PSN oraz oficjalną ścieżkę dźwiękową.

Źródło: Sony/Comicbook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy