HBO MAX premiera polska

To oficjalne – HBO MAX w Polsce od 8 marca. Za usługę zapłacimy mniej, niż za HBO GO

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

HBO MAX pojawi się w Polsce już 8 marca, a cena usługi jest więcej, niż zachęcająca. Firma oficjalnie potwierdziła start nowej usługi w naszym kraju, więc koniec domysłów. Na początku będzie taniej, niż w przypadku opłat za dostęp do HBO GO. Widać więc, że nowe otwarcie na naszym rynku może być szansą dla HBO na zyskanie nowych klientów.

Cena HBO MAX w Polsce – start usługi zapowiada się dobrze

HBO MAX premiera polska

Mówiło się o tym, że HBO MAX zadebiutuje w Polsce 8 marca i tak też się stanie. To dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli dobrego kina oraz seriali. Nowa platforma ma oferować dostęp do tego, co znamy z katalogu HBO GO, ale w HBO MAX mają też pojawiać się nowe produkcje. I to często szybko po tym, jak swoją premierę miały w kinach. Niedługo więc powinniśmy móc obejrzeć Diunę w HBO MAX. No dobrze, skoro już wiemy, kiedy HBO MAX pojawi się w Polsce, to teraz rzecz ważniejsza – ile za nie zapłacimy?

Cena HBO MAX w Polsce została ustalona na 29,99 złotych miesięcznie. To jednak cena standardowa. Jeżeli zarejestrujemy się na stronie HBO MAX do 31 marca 2022 roku, to miesięczna subskrypcja będzie kosztowała nas 19,99 złotych. Tutaj trzeba będzie tylko utrzymać jej ciągłość, by cena pozostała taka sama. Innymi słowy, dopóki będziemy opłacać 19,99 złotych miesięcznie, cena ma nie wzrosnąć, czyli HBO zabezpiecza się w ten sposób przed odpływem klientów. Z subskrypcji będzie można zrezygnować w dowolnym momencie, ale potem powróci się do standardowej ceny.

Zobacz też: Filmy i seriale w HBO GO w lutym – na co warto zwrócić uwagę?

Co z osobami, które teraz korzystają z HBO GO i opłacają tam subskrypcję? Jeżeli posiadamy konto w HBO GO to zostanie automatycznie przeniesione do HBO MAX, a subskrypcja zostanie przypisana do tego właśnie serwisu. Wygląda więc na to, że nie trzeba się będzie „męczyć i kombinować”, by płacić mniej za dostęp do platformy. Takie przeniesienie ma obyć się także wtedy, jeżeli konto HBO GO jest obsługiwane przez partnera (np. sieci kablowe). Po 8 marca trzeba też będzie pobrać nową aplikację, ale to akurat bardzo dobra wiadomość, ponieważ aplikacja HBO GO od dawna powinna już odejść na zasłużony odpoczynek.

Źródło: HBO MAX Polska

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy