ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Najwyraźniejsze zdjęcie nowego Nexusa od LG sprawia, że chce się go mieć

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Logo-Nexus

29 września coraz bliżej, a wraz z nim oficjalna prezentacja Nexusów przez Google. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by Internet odsłonił przed nami parę kart nieco wcześniej. Zobaczyliśmy już parę zdjęć, poznaliśmy specyfikację techniczną, dowiedzieliśmy się o nazwie, a nawet dotarliśmy do ceny. Przyszła jednak kolej na odświeżenie informacji i zobaczenie najlepszego zdjęcia LG Nexusa 5 jakie do tej pory się pojawiło.

Jak dobrze wiemy w tym roku ujrzymy dwa modele z serii Nexus. Jeden wyprodukowany przez Huawei, drugi przez LG. Ten wpis jednak poświecimy temu ostatniemu, gdyż w Siecie pojawiło się jego zdjęcie, które pokazuje nam go w nieskazitelnej jakości. Fotografia wygląda jak render, jednak jak zapewniają redaktorzy z Android Pit jest to w 100% realne zdjęcie. Możemy więc zobaczyć, że słuchawka wyposażona jest w laserowy auto-focus, podwójną diodę LED oraz wygodnie umiejscowiony skaner linii papilarnych. W odróżnieniu od Nexusa 5 z 2013 roku aparat został umieszczony na środku urządzenia. Podobnie jak wielki napis „nexus” biegnący wzdłuż pokrywy baterii.

AndroidPIT-Nexus-5-2015-final-w782

Dla przypomnienia nadchodzący model od LG dla serii Nexus cechuje się 5,2 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD, Snapdragonem 808 wspieranym przez 3 GB pamięci RAM, USB typu-C oraz baterią o pojemności 2700 mAh.

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy