Na stronie www firmy Media-Tech pojawiła się ciekawa informacja zapowiadająca premierę nowego smartfona o nazwie Media-Droid Imperius (MT7003). Wiadomość jest interesująca ponieważ wygląd urządzenia jest łudząco podobny do Samsunga Galaxy Note, zaś specyfikacja techniczna może kojarzyć się negatywnie niektórym osobom odwiedzającym często Allegro, ponieważ urządzenie jest bardzo podobne do modeli produkowanych przez firmę HDC, która powszechnie została uznana za producenta „chińskich podróbek znanych telefonów” (poniżej zamieściłem zdjęcie flagowego modelu HDC). Jednak ocenę tego pozostawiam już Wam samym.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Smartfon ma posiadać wyświetlacz pojemnościowy HD Super Amoled o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 480 x 800 pikseli, który wyświetli 16 milionów kolorów. Pod obudową znajdziemy dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1 GHz, możliwość obsługi dwóch kart SIM, moduł GPS, WiFi 802.11 b/g oraz Bluetooth 2.1, a także pojemny akumulator (3200 mAh). Urządzenie ma być wyposażone w dwie kamerki: przednią o matrycy 0,3 Mpix oraz tylną o matrycy 5 Mpix z diodą błyskową. Oczywiście nie zabraknie obsługi kart microSD. Urządzenie ma mieć wymiary 147,2 x 79,5 x 9,7 mm i ważyć 191 g z baterią. Imperius został wyceniony na 900 złotych.

Co sądzicie o takiej propozycji? 😉

źródło: Media Tech
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.