Moto 360

 
Choć Motorola pokazała nowe smartwatche w wersjach 46mm, 42mm oraz Sport, jest jeden model, który nie zobaczy oficjalnie światła dziennego. Chodzi o budżetową wersję nadchodzącego następcy Moto 360, rzekomo planowaną przez Motorolę, która mogłaby konkurować z innymi tanimi urządzeniami tego typu.
 
Moto3602
 
Imaan Naeem, projektant Lenovo pokazał koncepcję wymienionego wyżej modelu. Obrazy pokazują przycisk umieszczony „na godzinie 2”, czyli tak jak w wersji na 2015 rok. Inne cechy zegarka mogłyby obejmować kolorowy pierścień wokół wyświetlacza oraz sprężynowy pasek, który ułatwia jego zmianę w razie potrzeby. Budżetowa Moto 360 miała być skierowana również do osób młodszych i mogłaby kosztować około 300 $.
 
Moto 360
 
Można się zastanowić dlaczego firma zrezygnowała z jej produkcji, tym bardziej, że znaleźliby się klienci, którzy chcieliby nabyć urządzenie, ale po niższej cenie. Bylibyście zainteresowani zegarkiem w takiej wersji i za taką kwotę?
 
źródło: phonarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.