Xiaomi Mi 5 zainspirowany Samsungiem Galaxy Note 5 – i bardzo dobrze!

Newsy

Xiaomi

O nowym flagowym modelu Xiaomi nie wiemy zbyt wiele. Mi 5 to póki co tajemnica, ale już do Sieci zaczyna trafiać coraz więcej informacji na jego temat. Ostatnio mieliśmy okazję zetknąć się z teaserem zapowiadającym skaner linii papilarnych, dzisiaj oglądamy pewne zdjęcie. Powstaje pytanie: czyżby Xiaomi zainspirowało się Samsungiem?

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Internet aż huczy od nowego zdjęcia przedstawiającego Xiaomi Mi 5. Nadchodzący flagowiec nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale na szczęście Sieć jest potężna. Na obrazku możemy ujrzeć tył urządzenia z zaokrąglonymi bokami. Ponadto sama tylna ściana sprawia wrażenie jakby była wykonana ze szła. Widzieliśmy to już w Samsungu Galaxy Note 5 – Xiaomi zaciągnęło pomysł? Niemniej, nie można powiedzieć, że taka stylistyka nie robi wrażenia. A dodatkowe głośniki stereo umieszczone na dole urządzenia zaostrzają apetytu.

 

zakrzywiony xiaomi mi 5

 

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, możemy tylko zgadywać. Wcześniejsze doniesienia mówiły o 5,2 calowym ekranie QHD, Snapdragonie 810, 3 GB pamięci RAM oraz 16 megapikselowym aparacie głównym. Kto jednak wie, czy Xiaomi nie czeka na premierę Snapdragona 820? Poza tym w portfolio producenta znajdziemy już telefon wyposażony w 4 GB pamięci RAM. To również poddaje pod wątpliwość wcześniejsze plotki. Ze strony Xiaomi rozsądniej byłoby wypuścić flagowca, który będzie najbardziej zaawansowany technologicznie.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x