android-green-big

Bliżej nikomu nieznana firma G-Five postanowiła z pełną siłą uderzyć w androidowy rynek, za jednym razem zapowiadając aż 5 nowych urządzeń. Modele te mają być przeznaczone głównie na rynek indyjski. Urządzenia z ekranami w zakresie od 4 do 5,3 cala mają mieć następujące parametry (nie znamy ich co prawda dużo):

G-Five A79

-ekran HVGA o wielkości 4 cali

-procesor 832 MHz

-aparat 5 Mpx z nagrywaniem w HD 720p

-WiFi

-Android 2.3

-cena około 126 USD

G-Five A86

-ekran WVGA o wielkości 4 cali

-procesor 1 GHz

-512 MB RAM

-aparat 8 Mpx z nagrywaniem Full HD

-bateria 2800 mAh

-Android 2.3

-cena około 144 USD

G-Five I88+

-ekran 4,3 cala o rozdzielczości WVGA

-procesor 1 GHz

-512 MB RAM

-4 GB ROM

-aparat 8 Mpx z nagrywaniem Full HD

-Android 4.0

-cena około 162 USD

G-Five G95

-ekran 5,3 cala o rozdzielczości WVGA

-Android 4.0

-cena około 172 USD

G-Five G3D

-ekran 4,3 cala o rozdzielczości qHD ze wsparciem dla 3D bez okularów

-HDMI

-cena około 216 USD

g95 

Mimo tego, że na razie nie znamy pełnych specyfikacji, możemy stwierdzić że z całej piątki tylko cztery ostatnie urządzenia mogą nadawać się do w miarę komfortowej pracy. Uwagę przykuwają niskie ceny, które przy solidnej specyfikacji mogą dać smartfonom sporą popularność. Pozostaje nam czekać na dokładniejsze opisy parametrów.

Źródło: androidadvices

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.