zestaw Mio MiVue 798 Dual Pro

Mio MiVue 798 Dual Pro — zestaw dwóch kamer samochodowych już dostępny

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Od niedawna w Polsce jest dostępny zestaw Mio MiVue 798 Dual Pro. Składa się on z dwóch kamer samochodowych, które mają pomóc zadbać o nasze bezpieczeństwo na drodze. Na tym jednak ich możliwości się nie kończą.

Zestaw Mio MiVue 798 Dual Pro — co potrafi i ile kosztuje?

Mio MiVue 798 Dual Pro to zestaw składający się z wideorejestratora Mio MiVue 798 Pro oraz tylnej kamery Mio MiVue A50. Całość kosztuje 1199 zł. Możemy też kupić tylko wideorejestrator na przód — wtedy zapłacimy 899 zł.

Mio MiVue 798 Pro posiada matrycę Sony Starvis CMOS z przysłoną f/1.8. Umożliwia rejestrowanie nagrań w 60 kl./s (dwukrotnie więcej od poprzednika — Mio MiVue 798). Kamera nagrywa obraz w QHD (2,8K, 2560 × 1080 px), a kąt widzenia wynosi 145 stopni. Nie zabrakło technologii NigtVision Pro, która automatycznie dostraja obraz, by ten był odpowiedni nawet w trudnych warunkach. Mio MiVue 798 Pro informuje również o fotoradarach na trasie, wyświetla dystans oraz czas w sekundach do punktu pomiarowego. Wskazuje ograniczenie prędkości i informuje o średniej prędkości naszego pojazdu na odcinkowym pomiarze. Materiał filmowy możemy synchronizować ze smartfonem, bo kamera ma wbudowane WiFi.

Czytaj także: Apple Airpods Pro 2 – przebój, na który czekają tłumy

Dodatkowo do zestawu możemy dokupić Smartbox. Wtedy wideorejestrator zyska tryb parkingowy. Gdy w pobliżu auta na postoju zostanie wykryty ruch, kamera nagra film i go zapisze.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy