serial Halo trailer zwiastun

Serial Halo otrzymał konkretny zwiastun – trailer wygląda zachęcająco

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Serial Halo otrzymał nowy zwiastun i tym razem trailer pokazuje znacznie więcej. Fani gier na Xbox-a powinni być zadowoleni, chociaż dobrze wiemy, że adaptacje gier na potrzeby kina czy telewizji nie zawsze dobrze wychodzą. Tym razem może być podobnie, ale nie można oceniać produkcji jeszcze przed jej debiutem. Na ten na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, choć w Polsce oficjalnie serialu najprawdopodobniej nie zobaczymy.

Serial Halo – zwiastun zapowiada dobrą rozrywkę

Popularność serii Halo jest niezaprzeczalna. To jeden z tych tytułów, który kojarzy się z konsolą Xbox, a każda nowa odsłona budzi wiele emocji. Warto tutaj przypomnieć, co działo się przy okazji zapowiedzi Halo Infinite, gdzie społeczność graczy była wręcz oburzona tym, jak prezentuje się gra. Ta musiała więc zostać poprawiona, a sama premiera dość mocno się opóźniła, choć miała być połączona z premierą konsol Xbox Series X oraz Series S. Odbiór Halo Infinite był naprawdę dobry i choć seria może nie cieszy się ogromną popularnością w Polsce, to na pewno ma sporo fanów.

Ci teraz mogą zacierać ręce w oczekiwaniu na premierę serialu Halo (Halo: The Series). Ten swoją premierę ma mieć 24 marca tego roku na platformie Paramount+. Niestety, ale Paramount+ nie jest oficjalnie dostępny w Polsce Niektóre z produkcji mogą trafić za to do SkyShowtime, które też w Polsce dostępne nie jest, ale są plany jego wprowadzenia. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, ponieważ zwiastun serialu Halo wygląda całkiem ciekawie. Oczywiście trailer Halo to jedynie zlepek scen, które mają prezentować się dobrze, więc to zrozumiałe, że fani mogą czuć się zachęceni.

Zobacz też: Konkretna promocja na gry – Steam rozpieszcza fanów.

W serialu zobaczymy oczywiście postać Master Chiefa w którego wcielił się Pablo Schreiber. Natascha McElhone będzie grała postał doktor Catherine Halsey, a Jen Taylor ma portretować Cortanę. I jak Wam się podoba zapowiedź serialu Halo?

Źródło: YouTube / Twitter

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy