Netflix usuń oglądane dalej

Netflix wprowadza wyczekiwaną funkcję – koniec z bałaganem na naszym profilu

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Netflix bierze się za porządki, a raczej pozwala użytkownikom na ich zrobienie. Pojawiła się bowiem funkcja Usuń z rzędu, która jak sama nazwa wskazuje, pozwoli nam trochę uporządkować nasz profil. Zapewne osoby, które korzystają dużo z Netflixa mają sporo produkcji, które zaczęli oglądać i do nich już nigdy nie wrócą. Te dalej „wiszą” w sekcji Oglądaj dalej, ale na szczęście teraz można je stamtąd wyrzucić.

Netflix z nową funkcją – Usuń z rzędu w Oglądaj dalej

Netflix usuń oglądane dalej
Fot. Netflix

Na Netflix ciągle przybywają nowe filmy oraz seriale. Czasem lepsze, a czasem wiadomo jakie. Wśród takiego nagromadzenia treści można się czasem pogubić. Szczególnie wtedy, kiedy mamy tendencję do porzucania rzeczy, które od początku nam nie podpasowały. Sekcja Oglądaj dalej może więc u niektórych wyglądać wyjątkowo nieprzyjemnie. I Netflix potwierdził, że słucha swoich użytkowników, bo właśnie wprowadził funkcję Usuń z rzędu. Z jej wykorzystaniem szybko i bezproblemowo pozbędziemy się produkcji, które zalegały na naszej liście Oglądaj dalej.

Od dzisiaj użytkownicy na całym świecie mogą jednym kliknięciem usuwać tytuły z rzędu „Oglądaj dalej” na wszystkich urządzeniach (w tym na telewizorach). Wystarczy kliknąć film, serial lub program na liście i wybrać opcję „Usuń z rzędu”. Jeśli zmienisz zdanie, możesz cofnąć usunięcie tytułu, klikając przycisk ze strzałką wstecz. Chcesz usunąć nowo dodany tytuł, który nie przypadł Ci do gustu, ulubiony serial, który w końcu Ci się przejadł, albo zrobić generalne porządki? Ten nowy przycisk pozwoli Ci doprowadzić do ładu rząd „Oglądaj dalej”, tak aby zawierał tylko te filmy, seriale i programy, które faktycznie chcesz oglądać.

Netflix – informacja prasowa

Zobacz też: Piątkowa aktualizacja Netflix – dodano nowości w sam raz na weekend.

To może mała rzecz, ale z pewnością ucieszy osoby, którym przeszkadzał nadmiar produkcji na liście do oglądania. Mogę potwierdzić też, że oprócz aplikacji na smartfony czy telewizory, jak napisano w wiadomości prasowej, funkcja dostępna jest także w aplikacji na konsolę PlayStation 5.

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy