Acer Liquid Gallant Duo dostępny w przedsprzedaży

Newsy

acer_logo

Jakkolwiek firma Acer ostatnimi czasy bardziej kojarzy nam się z laptopami i tabletami, to wygląda na to, że producent ten nie zrezygnował z walki na arenie smartfonowej. Firma przedstawiła nowy model oznaczony jako Liquid Gallant Duo.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Urządzenie nie jest z pewnością smartfonem z najwyższej półki, bowiem mówi to nam nawet cena urządzenia, wynosząca 230 USD. O tym, że jest to raczej mid-endowe urządzenie, przekonuje również specyfikacja. Jasnym punktem Acera jest obecność Androida 4.0. Reszta wygląda następująco:

-ekran 4,3 cala o rozdzielczości qHD

-procesor MTK6575 o zegarze 1 GHz

-1 GB RAM

-4 GB ROM

-aparat 5 Mpx z diodą LED

-WiFi

-Bluetooth 3.0, GPS

-slot microSD

-bateria 1500 mAh

acer-liquid-gallant-duo 

Czynnikiem wyróżniającym ten model jest obecność slotu Dual-SIM, co przy stosunkowo pojemnej baterii powinno zapewnić spokojną pracę w terenie na dwóch kartach jednocześnie.

Na rynku Gallant Duo zadebiutuje w przyszłym miesiącu, obecnie dostępny jest w przedsprzedaży.

Źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x