acer_logo

Jakkolwiek firma Acer ostatnimi czasy bardziej kojarzy nam się z laptopami i tabletami, to wygląda na to, że producent ten nie zrezygnował z walki na arenie smartfonowej. Firma przedstawiła nowy model oznaczony jako Liquid Gallant Duo.

Urządzenie nie jest z pewnością smartfonem z najwyższej półki, bowiem mówi to nam nawet cena urządzenia, wynosząca 230 USD. O tym, że jest to raczej mid-endowe urządzenie, przekonuje również specyfikacja. Jasnym punktem Acera jest obecność Androida 4.0. Reszta wygląda następująco:

-ekran 4,3 cala o rozdzielczości qHD

-procesor MTK6575 o zegarze 1 GHz

-1 GB RAM

-4 GB ROM

-aparat 5 Mpx z diodą LED

-WiFi

-Bluetooth 3.0, GPS

-slot microSD

-bateria 1500 mAh

acer-liquid-gallant-duo 

Czynnikiem wyróżniającym ten model jest obecność slotu Dual-SIM, co przy stosunkowo pojemnej baterii powinno zapewnić spokojną pracę w terenie na dwóch kartach jednocześnie.

Na rynku Gallant Duo zadebiutuje w przyszłym miesiącu, obecnie dostępny jest w przedsprzedaży.

Źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.