200 GB Play na kartę

200 GB do zgarnięcia w Play na kartę — co trzeba zrobić, by otrzymać taki bonus?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W Play na kartę pojawiły się dwie promocje, które łącznie dają 200 GB internetu za darmo. W zależności od tego, w jakiej sytuacji jesteśmy, możemy aktywować jeden lub dwa bonusowe pakiety (każdy ma 100 GB). Wyjaśniamy, co trzeba zrobić.

200 GB w Play na kartę

Pierwszy pakiet zawierający 100 GB mogą otrzymać nowi użytkownicy oferty na kartę w Play. Wystarczy kupić, zarejestrować, aktywować i doładować starter lub przenieść numer z innej sieci, a następnie doładować konto. Wtedy jednorazowy pakiet 100 GB będzie czekał na aktywację w aplikacji Play24. Ta promocja obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Drugi pakiet 100 GB mogą aktywować zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy Play na kartę. Żeby móc to zrobić, trzeba kupić w aplikacji Play24 jeden z pakietów za min. 35 zł, np. Solo XL. Jeśli sporo dzwonimy lub dużo korzystamy z internetu to jeden z pakietów i tak nam się przyda, a fioletowy operator dorzuci do tego dodatkowe 100 GB. Bonus można aktywować do 30 kwietnia 2022 roku.

Czytaj także: Apple to najcenniejsza marka świata. Jak wypadli pozostali technologiczni giganci?

W zależności od tego, czy dopiero przechodzimy do Play, czy jesteśmy w tej sieci od dłuższego czasu, możemy aktywować 100 lub 200 GB. Promocyjny internet jest ważny przez miesiąc.

źródło: Blog Play

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy