WhatsApp posiada już 900 milionów użytkowników

Aplikacje

whatsapp

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

WhatsApp to obecnie jeden z najpopularniejszych mobilnych komunikatorów. Zaskakuje fakt, w jakim tempie ta aplikacja się rozwija. Jeszcze niedawno, bo w kwietniu WhatsApp mógł się pochwalić przekroczeniem bariery 800 mln aktywnych użytkowników, a już teraz założyciel komunikatora Jan Koum i twórca Facebooka Mark Zuckerberg poinformowali o przekroczeniu kolejnej bariery – 900 milionów aktywnych użytkowników!

 

Wynik WhatsAppa to z pewnością spore osiągnięcie, ale pokazuje też czego użytkownicy oczekują od komunikatora – prostoty. Coraz łatwiejszy dostęp do internetu w połączeniu z prostotą obsługi można w łatwy sposób przekuć w sukces, czego właśnie jesteśmy świadkami.

 

Przypominając, komunikator WhatsApp został zakupiony przez firmę Marka Zuckerberga za 19 miliardów dolarów. A wy? Korzystacie z WhatsAppa?

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x