Huawei Nexus 6 jednak z nieco mniejszym ekranem?

Newsy

AndroidPIT-Nexus-6-2015-huawei-leak-w782

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nexus 6 od Huawei był przedstawiany jako smartfon z 5,7 calowym ekranem. Bardzo możliwe, że może się to zmienić. Jak mówią pogłoski prosto z Indii, a dokładniej z serwisu Zauba, nowy smartfon Huawei może się odrobinę różnić od pierwowzoru.

 

Według danych widniejących na Zauba (serwis z danymi importowanych/eksportowanych towarów) nowy Nexus ma mieć 5,5 calowy ekran, a nie 5,7 jak wcześniej donoszono. Oprócz tego wydaje się, że ostateczna specyfikacja to 3 GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, łączność LTE. Telefon jest wyceniany na 645 dolarów.

 

nexus 6 zauba

 

Oczywiście istnieje możliwość, że są to dane prototypu przeznaczonego do badań lub rozwoju, ale prócz ekranu pokrywają się one z wcześniejszymi plotkami. Nie pozostaje nam nic jak poczekać do końca września, bo bardzo prawdopodobne, że wtedy Huawei Nexus 6 ujrzy światło dzienne.

 

Źródło: zauba, phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x