HTC One S i Desire C w Play

Cezary Zapała Newsy 2012-07-16

Jak poinformował Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play dzisiaj do oferty fioletowej sieci trafiły dwa popularne modele HTC, a mianowicie One S i Desire C. Niestety ta z pozoru dobra wiadomość ma mały minus, o którym wspomnę później.

Desire C to urządzenie z niższej półki, które działa pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich. Smartfon wyposażony został w procesor o częstotliwości 600 MHz, nakładkę Sense 4 oraz w Beats Audio. Więcej o tym telefonie możecie przeczytać tutaj: http://android.com.pl/news/sprzet/4290-htc-desire-c–oficjalna-specyfikacja.html

Natomiast One S to jedna z ciekawszych propozycji ostatnich miesięcy, na temat której nie będę się rozwodził, ponieważ możecie przeczytać szczegółową recenzję Piotra Andrzejewskiego dostępną tutaj: http://android.com.pl/testy/testy/4359-htc-one-s-recenzja.html. Niestety mimo, że model ten był przez wiele osób niezwykle wyczekiwany to do sieci Play trafi prawdopodobnie jego uboższa wersja wyposażona w starszy układ Qualcomm MSM8260 S3 o taktowaniu 1,7 GHz i grafikę Adreno 220.

źródło: Facebook


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x