sony-xperia-z4-curved-concept-design

 

 

 

Sony Mobile kontynuuje dostosowywanie aplikacji do forsowanego przez Google wzornictwa flat. Obecnie zmiany są jeszcze w fazie beta testów – te jednak powinny się wkrótce zakończyć.

 

Aplikacja Filmy ma numer  9.4.A.0.4.beta. Nowa wersja to nie tylko zmieniona kolorystyka, ale także usprawnienia interfejsu: wprowadzono widok kart, dzięki czemu rozdzielono prywatne materiały użytkownika od innych mediów, które przesunięto do “My Stream” – od teraz znajdziemy tam choćby trailery filmów czy podcasty. Nową wersję pobrać możecie zapisując się do społeczności Google+ Sony Video Beta.

 

 

filmy-sony

 

vid2

 

 

Aplikacja Muzyka (dawniej Walkman) otrzymała numer 9.0.3.A.1.0beta – obok nowego wyglądu wprowadzono także kolejne usprawnienia wydajności. Podobnie jak w przypadku aplikacji Filmy aby przetestować nową wersję konieczne jest zapisanie się do grupy w Google+

 

 

muz1

 

 

Wprowadzone w aplikacjach zmiany nie są duże – z perspektywy użytkownika wprowadzają jednak ujednolicenie interfejsu przez co całość będzie bardziej spójna, a w Filmach także wygodniejsza i czytelniejsza za sprawą uporządkowania materiałów prywatnych i obcych w osobnych kartach. To czy nowe wersje wyglądają ładniej od poprzednich pozostawiam każdemu z Was do oceny np. w komentarzu.

 

 

Źródło: Xperiablog.net

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg