Samsung postanowił wprowadzić na rynek zmodyfikowaną wersję Galaxy S III. Ma to być specjalna, deweloperska edycja smartfona, która przyjęła nazwę Galaxy S III Developer Edition. Urządzenie ma być przygotowane wspólnie przez Verizon i Samsunga. Różnice pomiędzy edycją standardową a deweloperską przedstawię poniżej.

Smartfon ma przede wszystkim pozwalać na odblokowanie bootloadera przez użytkownika. Telefon ma być dostępny wyłącznie w kolorze Pebble Blue w wersji z 32 GB pamięci wewnętrznej. Cena nie została jeszcze przez Samsunga potwierdzona, ale zagraniczne portale donoszą, że wyniesie ona 599 dolarów. Sprzedaż urządzenia będzie miała miejsce wyłącznie w sklepie internetowym koreańskiego producenta. Niestety data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.