Motorola postanowiła stworzyć dość ciekawy smartfon, dla którego ciężko znaleźć odpowiednik w ofercie konkurencji. Motogo! TV to model, który zainteresuje przede wszystkim osoby poszukujące urządzenia z niższej półki, ale z przyzwoitymi parametrami i nieszablonowym wyglądem.

Niestety Motorola poskąpiła w informacje i aktualnie możemy zaprezentować tylko szczątkowe dane techniczne jakie udało się nam uzyskać. Cechą szczególną smartfonu ma być możliwość pracy w trybie dual-SIM, a także wbudowany tuner telewizyjny. Urządzenie ma mieć również zwiększoną odporność na czynniki zewnętrzne. Ponadto producent zdradził, że przekątna ekranu wyniesie 3,2 cala, a pod obudową znajdziemy 2 GB pamięci wbudowanej oraz 3 Mgpx aparat, a także moduł WiFi i Bluetooth.

Cena urządzenia w brazylijskich sklepach wynosi około 195 dolarów. W internecie ponadto pojawiają się informacje, że urządzenie prawdopodobnie będzie dostępne wyłącznie dla użytkowników mieszkających w Ameryce Łacińskiej.

Źródło: Getandroidstuff

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.