Pixel Watch data premiery

Długo zapowiadany smartwatch Google, czyli Pixel Watch z domniemaną datą premiery

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Jon Prosser, który odpowiada za pewną część przecieków technologicznych w sieci, zdradził pewne szczegóły dotyczące premiery Pixel Watcha. Według niego zegarek ma mieć swoją premierę 26 maja. Jest to dość odległy, chociaż nie przypadkowy termin. Pamiętajmy bowiem, że konferencja deweloperska Google I / O zwykle odbywa się w tym właśnie miesiącu. Inne doniesienia sugerują, że w tym samym okresie ma zadebiutować Pixel 6a. ​Oznacza to, że już w drugiej połowie tego roku Google, które od lat rozwija system dla inteligentnych zegarków, w końcu samo zaprezentuje urządzenie tego typu.

Pixel Watch data premiery

Podobnie jak w przypadku większości smartwatchy w ekosystemie Google, smartwatch ma oferować okrągłą tarczę. Na grafikach widzimy dość smukłą kopertę z wąskimi ramkami i koronę. Nie wiadomo jednak jaka będzie jej rola w obsłudze urządzenia. Sam Pixel Watch prawdopodobnie będzie miał czujnik tętna i inne funkcje przyjęte z Fitbit, które zostało kupione przez Google w zeszłym roku. Na pewno też będzie ono oferowało wszystkie możliwości, które potencjalnie zapewnia WearOS. 

Zobacz też: HBO Go nie jest wspierane na tym urządzeniu – wizerunkowy strzał w stopę

Oczywiście pamiętajmy, że to tylko doniesienia jednej osoby, a nie zapewnienia firmy o dacie premiery produktu. Dlatego też należy podchodzić do nich z dystansem. Dodatkowo producenci czasami przesuwają daty premiery swoich urządzeń z powodów problemów z projektem, oprogramowaniem lub łańcuchem dostaw komponentów. W obecnych czasach ten ostatni scenariusz jest zaś bardzo prawdopodobny.

Źródło: Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy