acer-iconia-tab-a100

W czasach, gdy właściwie tworzeniem oprogramowania dla urządzeń z Androidem zajmują się niezależni developerzy a nie producenci, mało kto musi czekać na aktualizację swojego urządzenia. Za cenę modyfikacji otrzymać można bowiem ROM nawet kilka miesięcy wcześniej od wydania oficjalnego.

Kolejnym sprzętem, na którym zagościł Android 4.1, jest Acer Iconia A100. Na ten właśnie tablet został utworzony port oparty o oficjalne źródła Androida JellyBean od Google.

ROM stworzony został przez developera pio_masaki. Co dziwne, jest on wręcz w pełni funkcjonalny, jeśli użytkownik jest w stanie zrezygnować z kamery, galerii i dźwięku, które to powinny zostać niebawem naprawione. Reszta funkcji urządzenia działa już w obecnym stadium rozwoju.

Oryginalny temat znajduje się tutaj.

Źródło: XDA

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.