velocity-micro-cruz-t508-200x200

Po wejściu na rynek tabletu sygnowanego logiem Google, czyli Nexusa 7, producentom tanich tabletów przybył poważny konkurent. Cena produktu od ASUSa i jego parametry sprawiają, że budżetowym tabletom ciężko jest stanąć z nim w szranki. Kolejną próbą podbicia rynku tabletów z niskiej półki jest Velocity Micro Cruz T508.

Jest to urządzenie, które za cenę około 249 USD oferuje nam Androida 4.0 i 8-calowy ekran. Jego atutami mają być procesor Allwinner A10 o taktowaniu 1,2 GHz, WiFi i dwie kamery. Urządzenie wspiera Adobe Flash 11, jednak Google Play już nie, co jest poważną wadą. Dostęp do aplikacji zapewniać ma Amazon Appstore.

velocity-micro-cruz-t508-android-4_0-tablet 

Patrząc na konkurencyjne dla Cruz T508 rozwiązania, ciężko wróżyć mu sukces. Czas pokaże, czy producent zdecyduje się obniżyć cenę, co powinno lekko poprawić sytuację urządzenia.

A Wy co o nim sądzicie?

Źródło: liliputing

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.